Paslaugos

Limfodrenažinis masažas

Pasakykite NE blogai savijautai, nereikalingiems kilogramams ir apelsino žievelės odai! Šio liekninamojo limfodrenažinio masažo dėka, atliekamo Roll aparatu, rezultatus pajusite jau po pirmojo seanso. Atraskite puikią savijautą ir dailią figūrą iš naujo – tai realybė, siūloma už neįtikėtiną kainą! Ateikite ir tikrai liksite maloniai nustebinti!

Daugiau informacijos →


Mankšta ant vibracinės platformos

Vibracija sukelia raumenų grupių spazmus, priversdama juos naudoti beveik visus raumenų pluoštus, todėl šis būdas mesti svorį yra ypač efektyvus! 10 minučių procedūra = 30 minučių intensyvaus kurso – vidutiniškai vienos sesijos metu sudeginama 400 kcal. Naudojant Vibra Platformą ženkliai sumažinsite įdėtas pastangas, sutrumpinsite mankštoms skirtą laiką ir liksite sužavėti stulbinančiu rezultatu!

Daugiau informacijos →


Presoterapija

Tai lengviausiais ir patogiausias būdas atsipalaiduoti po sunkios dienos, susigrąžinti dailią išvaizdą ir pamiršti nuovargį. Limfodrenažinio masažo sistema su keturiomis spaudimo kameromis aktyvina galūnių kraujotaką ir medžiagų apykaitą oro bangų masažu. Po presoterapijos procedūrų, pajusite lengvumą, energingumą bei žvalumą. Ateikite ir išbandykite!

Daugiau informacijos →


Kojų ir blauzdų aparatinis masažas

Šis masažuoklis stimuliuoja kraujotaką pėdose, sumažina raumenų skausmą ir pagerina kraujotaką bei pėdų lankstumą.

 

Daugiau informacijos →

 

 

 

 

 


Segmentinė kūno kompozicijos analizė

Padėsime Jums sekti kūno riebalų ir raumenų masės pokyčius, rekomenduojamą suvartojamų kalorijų normą. Šis analizatorius parodys atskirai kiekvienos kūno dalies duomenis. Tai puikus būdas dar lengviau pastebėti savo pasiektus kūno dailinimo rezultatus!

Daugiau informacijos →