D.U.K

Kas yra limfa?
Limfa – tai skaidrus skystis, gaminamas kūno audiniuose ir cirkuliuojantis limfagyslėmis po visą kūną. Limfinė sistema skirta natūraliai organizmo apsaugai nuo infekcijos. Limfai judėti organizme padeda raumenų susitraukimai. Pasyvus gyvenimo būdas, mažas judrumas trikdo limfos tekėjimą organizme. Limfą tekėti limfagyslėmis verčia raumenų susitraukimai, arterijų pulsavimas bei kvėpavimo judesiai.

Kuo naudingas limfodrenažinis masažas?
Masažo metu suaktyvinama limfos tekėjimas. Procedūros metu geriau stimuliuojami raumenys. Toks masažas mažina celiulitą ir odos patinimą, stabilizuoja žarnyno veiklą, stimuliuoja kraujotaką, stangrina odą, reguliuoja raumenų tonusą, taip pat stiprina imuninę sistemą bei puikiai tinka įvairių ligų profilaktikai atlikti.

Kada pradeda matytis limfodrenažinio masažo rezultatai?
Neretai atsitinka taip, kad po pirmų bandymų riebaliniai kauburėliai dar labiau išryškėja. Taip nutinka todėl, kad iš audinių dingsta skysčių sankaupos. Bet išsigąsti dėl to nevertėtų – jau po 5 – 10 viso kūno limfos drenažo procedūrų jaučiamas teigiamas poveikis.

Kada po gimdymo galima pradėti darytis limfodrenažinį masažą?
Po natūralaus gimdymo pirmasis masažas rekomenduojamas praėjus ne mažiau 4 mėnesiams, o po Cezario pjūvio operacijos – 6 mėn. Taip pat nerekomenduotina maitinančioms mamoms.

Kaip dažnai reikėtų atlikti limfodrenažinį masažą?
Rekomenduojama 2 – 3 kartus per savaitę, norint pasiekti rezultatų. Profilaktiniam limfos drenažui, organizmo pravalymui rekomenduojamas 1 kartas per savaitę.

Kodėl po limfodrenažinio masažo pykina?
Masažuojant pilvo sritį svarbu žinoti, kad anatomiškai čia yra stambiausia organizmo kraujagyslė aorta bei nervinės sistemos dalis – saulės rezginys, kurių spaudimas gali sukelti sveikatos trumpalaikių negalavimų – pykinimą, silpnumą.

Kuo naudinga mankšta ant vibracinės platformos?
Veikimo principas – skatinti natūralius organizmo atsakus į vibraciją. Treniruoklis efektyviai treniruoja ir masažuoja visas raumenų grupes. Mankštos metu skleidžiama vibracija veikia odoje esančius receptorius ir stimuliuoja liaukų sekrecinę veiklą.

Kam yra tinkamas vibracinis masažas?
Jis turi teigiamą poveikį gydant organizmą nuo sutrikimų, susijusių su kaklo raumenų spazmais, padidėjusia raumenų įtampa ir esant degeneracinėms ligoms. Be to, vibracijos poveikis turi ir kitokių bruožų – geresnis maistinių medžiagų įsisavinimas, nereikalingų audinių ir atliekų šalinimas.

Ar reikia derinti limfodrenažinį masažą ir mankštą ant vibracinės platformos?
Šios treniruotės puikiai papildo viena kitą, pagreitindamas kraujotaką ir sudarydamas natūralaus drenažo efektą. Per visą organizmą sklindančios virpesių bangos padeda pašalinti toksinus iš ląstelių bei audinių, o limfodrenažinio masažo metu yra pagreitinamas limfos tekėjimas, kuris toksinus greičiau pašalina iš organizmo.

Kaip reikia pasiruošti prieš procedūrą?
Iki ir po procedūros 1,5 val. nevalgyti, prieš procedūrą ir procedūros metu būtina gerti daug skysčių.

Kokia apranga yra reikalinga?
Plonos aptemptos kelnės (tympos), marškinėliai be užtrauktukų, kaspinėlių, sagų ir kitų išsikišusių aksesuarų ir kojinaitės.